שיווק אורגני וממומן

האתר שלך במקום הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל.

קידום אתרים בגוגל

איך זה עובד

אפיון

בשלב זה אנחנו בוחנים את העסק שלך ואת השוק מכף רגל ועד ראש. בסקר השוק אנחנו מגדירים את: 
  • התחרות, הכלים בה היא משתמשת והקהל אליו היא מכוונת
  • קהל היעד שלך, אנחנו מבינים את הצורך שהעסק שלך עונה עליו עבורם
  • התקציב השיווקי שלך
  • המטרות שלך
  • מילות מפתח – הכלים בהם הקהל שלך משתמש כדי למצוא אותך
 

בניית אסטרטגייה

על בסיס המידע שאספנו בשלב הראשון, אנחנו בונים אסטרטגיה ותוכנית פעולה מרובת שלבים. אנחנו משלבים עבור השיווק שלך:   אנחנו מתאימים באופן אישי כל תוכנית פעולה בהתאם לרהל היעד האידאלי של העסק, המטרות שלו, מידת המוכנות שלו להכיל תנועה ותקציב שיווקי כולל.

שגרת עבודה

שיווק דיגטלי זה לא ספרינט, זה מרתון. מדובר במאמץ עקבי ואחיד שכל מטרתו היא להוכיח לגוגל שהאתר העסקי שלך הוא המענה הטוב ביותר לפניות של קהל היעד האידאלי שלך. אנחנו בונים ומתפעלים עבורכם מערכת שיווקית איתנה ומספיק דיווחים חודשיים מדוייקים ותוכנית פעולה דינמית חודש בחודשו.

דוגמאות

My Office

דוג פרנדלי

היי!
לא בטוחים כמה להשקיע בתקציב הפרסום? SEO או PPC? מי קהל היעד שאליו אני רוצה לכוון? שיחת ייעוץ אחת ואנחנו נענה לכם על כל  השאלות.  

דברים שחשוב לדעת

מה ההבדל בין שיווק אורגני לממומן?

שיווק אורגני משיג לכם תנועה יותר איכותית שממשיכה להגיע גם אחרי שסיימתם את מאמץ השיווק העיקרי. הגולשים שמגיעים אליכם כבר מגיעים מוכנים להפוך ללקוחות. והתוצאות  (אמנם צריך  סבלנות עד שמגיעים אליהן) מחזיקות לאורך הרבה זמן. בסוף, יש סיבה שהצב ניצח את הארנב במירוץ.

כמה עולה להריץ קמפיין שיווק אורגני?

התשובה לשאלה תלויה באופי הקמפיין. ככל שהשוק בו עסקכם נמצא יותר רווי והתחרות יותר אינטנסיבית. כך נשקיע יותר מאמץ בקמפיין השיווק שלכם והמחיר יעלה. עסקים בזירות עם מעט תחרות – 1000-1500 ש"ח בחודש עסקים בזירות עם כמות תחרות בינונית (רוב רובם המוחלט של העסקים) 1500 – 2000 ש"ח בחודש עסקים בשווקים רווי מתחרים – 2000 -4000 ש"ח בחודש.

האם אני חייב איש מקצוע או שאני יכול לקדם את האתר שלי בעצמי?

התשובה היא לא, אתה לא חייב איש מקצוע ולגמרי אפשר להגיע לתוצאות משמעותיות. אך חשוב לזכור, תחום השיווק האורגני הוא תחום שקשה ללמוד אותו וכמות המידע המטעה בו גדולה. הטעויות והלמידה הכרוכה בדבר עלולה לפגוע קשות בקמפיין שלך. כך או כך אנחנו כאן כדי לייעץ ולעזור לבעלי העסקים, גם אם יבחרו לא לעבוד איתנו.
נשמח לשוחח איתך

כמה זמן לוקח לראות תוצאות של קמפיין שיווק אורגני?

גם כאן התשובה תלויה בכמות התחרות ואופי השוק, אך ככל – התוצאות יגיעו במקרה הכי מוקדם  אחרי ארבעה חודשים ובממוצע קמפיין שיווק אורגני אורך בין 5 – 8 חודשים. אך התוצאות מחזיקות לשנים קדימה.

אתם עושים גם פייסבוק ואינסטגרם?

עושים גם עושים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם טובי המשווקים בתחום שיריצו לכם עמודי מדיה חברתית ברמת ניהול אקסקלוסיבית
איך אנחנו עושים את זה?

המלצות

המילים שלכם מחממות לנו את הלב

נגישות