בניית אתרים

בעל עסק או יזם? אין סיבה שתשבור את הכיס, מגיע לך אתר ייחודי

בניית אתרים

איך זה עובד

שלב ראשון - אפיון

אנחנו לומדים אותך, את העסק שלך ואת המותג שהוא מייצג. לא אתר תבנית, לא WIX ולא Squarespace. האתר שלך הולך לעזור לך לבלוט ולהבדל מהתחרות שלך.

שלב שני - עיצוב

אנחנו יוצרים עבורך עיצוב אתר תדמית ייחודי שמשרת את המטרות העסקיות שלך. בעזרת יכולות ה UX שלנו אנחנו יודעים להכווין את הגולשים לאן שאתה רוצה שהם יגיעו.

שלב שלישי - בנייה

אנחנו בונים לך אתר שישרת אותך שנים קדימה. מהיר, קל לעדכון, מותאם לכל המכשירים ולאופטימזציה למנועי החיפוש (SEO Friendly).

דוגמאות

ברית הלביאות

דוג פרנדלי

היי!
בעל עסק! יזם! אם אין לך אתר אינטרנט הגעת למקום הנכון. מטרת העל שלנו היא לתת לכל עסק בישראלאת הייצוג הדיגטילי שהוא צריך כדי לשרוד במציאות שלנו, גם לך מגיע.

דברים שחשוב לדעת

למה אני צריך אתר אינטרנט?

אתר האינטרנט הוא לרוב נקודת הממשק האמתית הראשונה בין העסק שלך ללקוח. דרך האתר הלקוחות שלכם יכולים ללמוד עליכם, על השירותים שלכם ועל היתרונות שאתם מציעים להם. אתר עסקי הוא בעצם איש מכירות שעובד עבורך 24/7.

יש היום פלטפורמות שמאפשרות לי לבנות אתר בעצמי. למה אני צריך אתכם?

בניית אתר אינטרנט היא משימה מורכבת למדי. בזמן שבעלי עסקים ויזמים מנסים לבנות אתר בעצמם דרך שירותים שונים, הם מגלים לא פעם שזה לא באמת פשוט כל כך. התהליך הזה דורש תכנון, מחשבה, יכולות טכניות וניתוח מעמיק של הלקוח והשור אליו הוא פונה. טווס היא חברה המתמחה ביצירת שפה משותפת בין האתר לגולש. ובהתאמה של אתר האינטרנט למטרות העסקיות שלכם תדע לעזור לכם להגיע אל המטרות הללו. השירות שלנו יוריד מכם עומס, ייתן לכם אתר ייחודי ואפקטיבי ויהיה יותר זול מהתחרות. בהבטחה.

מה חבילת בניית אתר כוללת?

כשאנחנו בונים אתר ללקוחות, אנחנו עושים עבורכם הכל מא' ועד ת'. אנחנו יוצרים אפיון יחודי לכם ולמותג שלכם, כותבים תוכן ועורכים תמונות, בונים מערכת נוחה לעדכון התוכן ומספקים תמיכה טכנית מלאה.
נשמח לשוחח איתך

האם האתר יעבוד על כל המכשירים והמסכים ?

מקובל להניח ש80% מהגולשים מגיעים מהטלפון. לכן, כל האתרים שלנו רספונסיבים להפליא. אנחנו בונים את האתר שלכם במחשבה על רספונסיביות תחילה כדי שאתר ייראה מיליון דולר מכל מסך שיש לו חיבור לאינטרנט.

האם האתר יביא לי לקוחות?

אתר האינטרנט הוא המרכז שאליו מגיעים כל המאמצים הדיגטליים של העסק שלך. לכן כמות התנועה שבו וכמות ההמרות שיוצאת ממנו תלויה לגמרי בכמות ההשקעה של העסק שלך בעולם הדיגיטלי. המטרה של אתר אינטרנט היא להפוך את העסק שלך לנגיש ומזמין עבור גולשים ברשת. בכל מה שנוגע ללקוחות שאתה סוגר. הדבר תלוי יותר ביכולות המכירתיות של העסק שלך. אז בסופו של יום – לקוחות אי אפשר להבטיח. אבל תנועה כן.
איך אנחנו עושים את זה?

המלצות

המילים שלכם מחממות לנו את הלב

נגישות