אפיון חווית משתמש

הדרך הנכונה למקסם את הפוטנציאל העסקי

איך זה עובד

ביצוע מחקר והגדרת מטרות

בכל מיזם של עיצוב המתודולוגיה של "טווס – סוכנות לייצוג דיגטלי" מתחילה מהלקוחות של העסק עבורו אנחנו עובדים. אנחנו מקדישים זמן, מחשבה ומחקר מעמיקים על מנת להבין מה הדרך הנכונה ביותר לתקשר עם הלקוחות שלכם ולהעביר אליהם את המסרים שאתם מעוניינים להעביר. בנוסף, אנחנו מגדירים את המטרות שאתם רוצים להשיג, ושלשמם אתם יוצאים למיזם העיצוב הנוכחי. בעזרת ההגדרה הראשונים הזו אנחנו נוודא שהעיצוב הסופי משרת אתכם נאמנה.

אפיון חווית המשתמש

על בסיס המידע שאספנו בשלב הקודם אנחנו ניגשים לעבודה. במהלך אפיון חווית המשתמש אנחנו יוצרים סכמה שמתארת לנו באופן מופשט איזה תוכן יופיע היכן. בזכות הניסיון הרב וההבנה המעמיקה של תקשורת בין משתמש לאתר אנחנו מחלקים את התוכן בצורה בה המשתמש יוכל להיחשף אליו בצורה הנעימה והמזמינה ביותר ובאותה נשימה להשתמש בתוכן על מנת לבסס את עסקכם כעסק מהימן ויציב כדי שהוא יהיה אטרקטיבי ללקוחות פוטנציאליים.

ועיצוב ממשק המשתמש

אחרי שהבנו איך התוכן יהיה מסודר ואיזה מטרות כל "לבנת" תוכן משרתת אנחנו מתחילים לעצב כאשר אנחנו מתחילים מלהניח את כל החלקים השונים ולוודא שהם משרתים אחד את המטרה של השני ולאחר מכן מחדדים את העיצוב באמצעות טיפוגרפיה, היררכיה, צבעים וכו'.

דוגמאות

My Office

Dog Friendly

היי!
מרגישים שהאתר שלכם מיושן? מסובך? האפליקציה שלכם לא מסודרת נכון ומתסכלת את הלקוחות שלכם? אם אתם מקבלים תנועה אבל לא מצליחים להפוך גולשים ללקוחות הפתרון הוא באפיון UX/UI בצורה נכונה. בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

דברים שחשוב לדעת

UX/UI? זה לא רק להייטקס ואפליקציות?

פשוט לא. אם כבר השקעתם ובניתם אתר לעסק שלכם,  למה לא לעשות את זה כמו שצריך? בניית אתר ללא UX\UI נכון זה כמו לבנות בית בלי שרטוטים של אדריכל ואישור של מהנדס –  פשוט ייצא עקום. לכן כל האתרים של חברת "טווס" עוברים אפיון UX/UI.

כמה עולה לבנות אפיון UX/UI?

בגלל שכמות ההשקעה והעבודה מאוד משתנה בהתאם לאופי הפרויקט וסדר הגודל של העבודה. אנחנו לא מאמינים בלקבוע מחיר אחד לכל הפרוייקטים. כל הצעות המחיר של חברת טווס מותאמות אישית ללקוח, לצרכיו ולתקציב שלו. בנוסף, חברת טווס מחוייבת לתמחור הוגן. לקריאה נוספת על החזון של חברת טווס

כמה זמן לוקח ליצור אפיון מלא לאתר

שוב, מאוד משתנה מפרויקט לפרויקט. הזמן הממוצא שאנחנו מבלים על אפיון חווית המשתמש לאתר עסקי בסיס הוא בערך 14 ימי עסקים.
נשמח לשוחח איתך

מה המוצר הסופי שמתקבל בתום תהליך אפיון חווית המשתמש ועיצוב הממשק?

בגרסא הבסיסת ביותר, תקבלו את העיצוב המלא של המוצר שלכם בצורה נגישה ונוחה לאנשי מקצוע ומפתחים. בין אם זה לפרינט או לרשת.

למי מתאים לעבור תהליך של אפיון חווית משתמש?

אם אתם בתחילת תהליך יצירת הזהות הדיגטלית שלכם – להתחיל מאפיון נכון ועיצוב יחסוך לכם הרבה כאב ראש , לב וכסף בהמשך הדרך אם כבר יש לכם מותג מבוסס ואתם רוצים לשים דגש או להניע תנועה למקום ספציפי – עיצוב נכון יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכשלון אם האתר או האפליקציה שלכם מקבלת ביקורות לא טובות – אפיון מקצועי ועיצוב מחדש הוא בדיוק מה שאתם צריכים
איך אנחנו עושים את זה?

המלצות

המילים שלכם מחממות לנו את הלב

נגישות