הפתרון

חברת TAVAS משיגה לעסק שלך דבר אחד – יותר חשיפה. לא עוד התפשרות על עבודה בינונית עם אתרי תבנית ועיצוב מועתק ומיושן, אנחנו נשתמש בכל הפלטפורמות העומדות לרשותנו, נבנה תדמית ייחודית ומבודלת ונייצר תוכן איכותי.

הכל בשביל לממש עבורך את פוטנציאל החשיפה שלך ברשת. 

שיטת העבודה של TAVAS

מקצועיות
ייחודיות
יעילות

אנחנו מתרכזים בך, בתחרות שלך ובלקוחות שלך בלבד, והם אלה שמובילים אותנו לקבל החלטות בנוגע לבנייה ולעיצוב של המשאבים אותם העסק שלך צריך כדי לבלוט.

עבור קהל הלקוחות הייחודי שלנו. בנינו שיטת עבודה בת שלושה שלבים שמנטרלת את כל המשתנים.

שיחת ייעוץ לא עולה כסף וממש כיפית. מומלץ.

3 צעדים פשוטים

ייעלנו את תהליך יצירת הזהות הדיגיטלית ל - 3 צעדים פשוטים
שבערתם נבנה לעסק שלך את הנכס שהוא צריך ברשת

נתיב הפתחות 3 צעדים פשוטים

אנחנו מתחילים מהבסיס. מי אתה? מה העסק שלך? מי הם הלקוחות שלך ומה הבעיה שאותה העסק שלך פותר באמצעות השירותים והמוצרים שלו?

אנחנו מבצעים חקר שוק מעמיק ויסודי סביב העסק, התחרות והלקוחות כדי לבנות תמונת מצב ברורה של העסק כיום, להגדיר ביחד את המטרות שלשמן אנחנו יוצאים לפרויקט ולבנות מערך משאבים ושירותים ספציפית לעסק שלך.

בשלב זה אנחנו מבצעים את המחקר על קהל היעד והתחרות. אנחנו לומדים להכיר אותם, מנתחים מה הם עושים ומה אנחנו יכולים לעשות יותר טוב. אנחנו מדייקים את המיתוג והתקשורת עם הלקוחות ובונים מסמך זהות ייחודי שמאגד את כל המידע שאספנו וניתחנו.

כל שנותר הוא לבנות את המשאבים הפיזיים שתצטרכו על מנת להיות מיוצגים בגוגל וברשתות בצורה אפקטיבית.

אנחנו דואגים להכל – מייצור הלוגו ופלטת הצבעים של המותג, דרך בניית אתר עסקי ייחודי ופרופילים ברשתות ועד תבניות מאמרים ופוסטים באינסטגרם. העבודה עם TAVAS סוגרת עבורך את כל הקצוות.

אחרי שתשאלנו, חקרנו, תמללנו, ייצרנו ופרסמנו. אפשר להוריד את הרגל מהגז בדיוק לשנייה וליהנות מפאר היצירה שלנו. העסק שלכם נראה טוב, משכנע, מוכר, ייחודי ואמין ברשתות. מתחילות להגיע פניות וצפיות מהערוצים השונים. עכשיו נשארה רק תחזוקה. יצירת תכנים, תזמון ופרסום.

 

מעקב חודשי אחר התנועה באתר וברשתות וביצוע עדכונים ומהלכים שיווקיים בהתאם לטרנדים ולמצב בשוק. מקצה לקצה, מהתחלה עד סיום TAVAS עובדים מסביב לשעון כדי שהעסק שלך יממש את הפוטנציאל שלו.

שיחת ייעוץ לא עולה כסף וממש כיפית. מומלץ.

שירותים דיגיטליים

ממיתוג, דרך בניית אתרים ועוד לניהול תוכן ומדיה חברתית.
יחד, נגיע לתוצאות מרקיעות שחקים

בניית אתריים לעסקים קטנים ויזמים – עסקים שצריכים ליהיות מיוחדים על מנת להיבדל. לא עוד חיפוש טורדני אחר פרילנסרים או מחירים מופקעים עבור אתר עסקי. העסק שלך צריך אתר יפה, מהיר, ייחודי והכי חשוב –

מ – ו – כ – ר.

"כמוך יש עוד אלף"
אם לא תבדיל את העסק שלך מהתחרות לא תזכה להצלחה. אנחנו מתמחים ביצרת מותג ייחודי שמושך אליו תשומת לב ומכוון לקהל היעד הספציפי שאתם רוצים לעבוד איתו.

עסקים היום נמצאים בבעיה. כדי ליהיות קיימים ולקבל תנועה הם חייבים אתר עסקי, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טיקטוק וגם לתפעל את כולם בקנאות. דמיינו עסק אחד שנותן לכם הכל. לא א צריך לדמיין – הגעתם לטווס.

כל שירות שקיים, כל עסק שקיים כל האנשים, המוסדות והרעיונות נמצאים במקום אחד – גוגל. הבעיה היא שמי שלא נמצא בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש (SERP) לא מקבל תנועה. מומחי השיווק האורגני והממומן של טווס יביאו אתכם למקום הראשון.

המלצות

המילים שלכם מחממות לנו את הלב

דברים שחשוב לדעת

למה אני צריך אתר אינטרנט?

אתר האינטרנט הוא לרוב נקודת הממשק האמתית הראשונה בין העסק שלך ללקוח. דרך האתר הלקוחות שלכם יכולים ללמוד עליכם, על השירותים שלכם ועל היתרונות שאתם מציעים להם. אתר עסקי הוא בעצם איש מכירות שעובד עבורך 24/7. 

יש היום פלטפורמות שמאפשרות לי לבנות אתר בעצמי. למה אני צריך אתכם?

בניית אתר אינטרנט היא משימה מורכבת למדי. בזמן שבעלי עסקים ויזמים מנסים לבנות אתר בעצמם דרך שירותים שונים, הם מגלים לא פעם שזה לא באמת פשוט כל כך.

 

התהליך הזה דורש תכנון, מחשבה, יכולות טכניות וניתוח מעמיק של הלקוח והשור אליו הוא פונה. טווס היא חברה המתמחה ביצירת שפה משותפת בין האתר לגולש. ובהתאמה של אתר האינטרנט למטרות העסקיות שלכם תדע לעזור לכם להגיע אל המטרות הללו.

 

השירות שלנו יוריד מכם עומס, ייתן לכם אתר ייחודי ואפקטיבי ויהיה יותר זול מהתחרות. בהבטחה.

מה חבילת בניית אתר כוללת?

כשאנחנו בונים אתר ללקוחות, אנחנו עושים עבורכם הכל מא' ועד ת'.

אנחנו יוצרים אפיון יחודי לכם ולמותג שלכם, כותבים תוכן ועורכים תמונות, בונים מערכת נוחה לעדכון התוכן ומספקים תמיכה טכנית מלאה. 

שלב 1 - שיחת היכרותהאם האתר יעבוד על כל המכשירים והמסכים ?

מקובל להניח ש80% מהגולשים מגיעים מהטלפון. לכן, כל האתרים שלנו רספונסיבים להפליא.
אנחנו בונים את האתר שלכם במחשבה על רספונסיביות תחילה כדי שאתר ייראה מיליון דולר מכל מסך שיש לו חיבור לאינטרנט.

האם האתר יביא לי לקוחות?

אתר האינטרנט הוא המרכז שאליו מגיעים כל המאמצים הדיגטליים של העסק שלך. לכן כמות התנועה שבו וכמות ההמרות שיוצאת ממנו תלויה לגמרי בכמות ההשקעה של העסק שלך בעולם הדיגיטלי.

המטרה של אתר אינטרנט היא להפוך את העסק שלך לנגיש ומזמין עבור גולשים ברשת. בכל מה שנוגע ללקוחות שאתה סוגר. הדבר תלוי יותר ביכולות המכירתיות של העסק שלך.

אז בסופו של יום – לקוחות אי אפשר להבטיח. אבל תנועה כן.

איך אנחנו עושים את זה?