הבלוג

בניית אתרים, קידום ממומן ואורגני ועוד - ת'כלס, כל מה שדיגיטל

נגישות אתרים
בניית אתרים

נגישות אתרים – כל המידע שאתם צריכים

אנחנו ממש ממליצים לכם להשקיע בהנגשת האתר שלכם לבעלי מוגבלויות,  לא רק כי זה הדבר הנכון לעשות,  אלא כי זה הדבר החכם לעשות. טווס | בניית אתרים

המדריך המלא לעיצוב אתר (2022)
בניית אתרים

המדריך המלא לעיצוב אתרים (2022)

כדי שלא תפספסו שום דבר בתהליך בניית האתר שלכם ושתוכלו לנצל את המיטב מהאתר שלכם על הפעם הראשונה – הכנו לכם את המדריך הזה.

מיתוג

UX\UI – מה זה ולמה זה כל כך חשוב

חווית משתמש נכונה טמונה בחיבור שני העולמות, שיהיה למשתמש שלנו גם נוח ושגם הוא יוכל להנות מהעיצוב. הכל טמון ב – מאפייני המוצר, כשהבסקוייט מרובע וארוך ממש נוח לעשות את זה אבל הוא פחות מושך אותנו עיצובית, אמנם שהוא בצורה יפה ואנחנו רוצים לתבול אותו בתה, אנחנו מגלים שזה לא פשוט בכלל.

בניית אתרים

בניית אתרים לעסקים – איזה אתר הכי נכון עבורך?

במציאות של היום אין עסק שיכול לעבוד בלי לבנות אתר. אתר אינטרנט עסקי היא הדרך היחידה בה הלקוחות שלך יוכלו למצוא אותך, הרי כל דבר מתחיל היום בחיפוש בגוגל.
מאיפה מתחילים? עם שלל האופציות וסוגי האתרים שקיימים היום מאוד קל ללכת לאיבוד. לכן הכנו לכם את המדריך הזה, כדי שתוכלו לגשת לחברת בניית אתרים עם מספיק ידע – שאף אחד לא יעבוד עליכם!

בניית אתרים

בניית אתר וורדפרס לעסקים

טווס היא חברה לבניית אתר שמשתמשת בבלעדיות בוורדפרס כפלטפורמה הנבחרת שלה לבניית אתרים של עסקים ויזמים.

בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט

עוד לא בניתם אתר אינטרנט? בכל יום מתבצעים כ5,000,000 חיפושים אחר מוצרים או שירותים בגוגל. בעל עסק – אתה לא יכול להרשות לעצמך לא לבנות אתר אינטרנט

נגישות