בניית אתר אינטרנט

עדיין לא בניתם אתר אינרטנט? בכל יום מתבצעים כ5,000,000 חיפושים אחר מוצרים או שירותים בגוגל. זה 5 מיליון אנשים שמעוניינים להגיע לאתר של העסק שלך ולקנות או לשכור את המוצרים שלך.
עכשיו, את האמת – מישהו מהם הולך למצוא את העסק שלך?

עסק שאין לו אתר אינטרנט היום זה כאילו אין לו חנות, מוצרים ולקוחות. בקיצור – הוא לא קיים. נוכחות דיגטלית איתנה היא לא פחות מהכרחית כדי שתוכלו לתקשר עם הלקוחות שלכם. ולבלוט מעל התחרות

כל עסק חייב לבנות אתר אינטרנט

בוא נעשה מבחן זריז, לכו לגוגל ותכתבו בדיוק את מה שהעסק שלכם עושה –
פיצות, רהיטים לבית, שירותי הסעות או כל מה שבחרתם לעשות בחייכם.
בלי להסתכל אנחנו יכולים להבטיח לכם שתמצאו תוצאות. ויותר מזה תמצאו אתרי אינטרנט של עסקים שמספקים בדיוק את אותם השירותים או מוצרים לאותם הלקוחות.

בקיצור, למתחרים שלכם יש אתר אינטרנט עסקי. ולכן אם הפרנסה שלכם תלויים בתנועה לקוחות – כן, אתר אינטרנט עסקי זה חובה

מה תוכלו לעשות אחרי שתסיימו לבנות את אתר האינטרנט שלכם – 

  1. למכור! בעזרת אתר האינטרנט תוכלו לפרסם את המוצרים או שירותים שלכם ולהגיע ללקוחות ישר למחשב. באתר האינטרנט תיהיה למשתמשים שלכם אופציה נוחה לראות, לבחור ולשלם עבור המוצרים שלכם!
  2. להגדיל את המודעות לעסק / מותג שלכם – אתר האינטרנט שלכם הוא הפנים שלכם ברשת. הרבה יותר ממה שכל עמוד אינסטגרם, פייסבוק ולינדקדין יכולים להיות.
    דרך האתר תוכלו לשתף את החזון ושיטת העבודה שלכם ואם תעשו את זה בשילוב עם מיתוג מדוייק – העסק שלכם יתחיל לבלוט מעל התחרות.
  3. לאסוף מידע – באתר האינטרנט שלכם תוכלו לאסוף כתובת מייל ומספרי טלפון של לקוחות מעוניינים. לראות איזה שירותים ומוצרים הגולשים שלכם אוהבים יותר או פחות ועל איזה כפתורים לוחצים הכי הרבה באתר שלכם. ידע הוא כוח.

יאללה שכנעתם אותי, איך מתחילים בבניית אתר אינטרנט עסקי?

עצרו! לפני שאתם מתיישבים על המחשב ומתחילים לתקתק, כדאי מאוד שתעברו היכרות עם העולם שאתם נכנסים אליו.


עולם בניית האתרים מלא בעסקים קטנים וגדולים שרק מחכים לך שתבוא ותשלם להם ( ולרוב, מדובר בהרבה מאוד כסף).

כמובן שכולנו שמענו על חברות כמו WIX  שבנו פלטפורמה מאוד נוחה ואלף דוגמאות לאתרים שאפשר לבחור מהם. לכאורה , מדובר נטו בלחבר את הלינקים, להעלות תמונות ולכתוב את התוכן ובעבור כמה מאות דולרים בחודש יש לכם אתר!
אבל המציאות לא תמיד וורודה. ועיקר הבעיה היא שאתר לא מתחיל ונגמר בתוכן, תמונות וצבעים. חיבור של כלים אנליטיים כמו פיקסל של פייסבוק או אנליטיקס של גוגל קשה עד בלתי אפשרית באתרי וויקס ( ללא תוספת תשלום כמובן). וכמובן שבכל בעיה הכי קטנה בתשלום או בתקשורת מול החברה – האתר שלכם יורד מהאוויר. 

זה היתרון הבולט בבניית אתר אינטרנט עם חברה מקצועית לבניית אתרים. יש מישהו בשר ודם בצד השני שדואג לכל מה שתצטרכו. 

טווס – חברה לבניית אתרים

טווס היא חברה ייחודית לבניית אתר אינטרנט. אנחנו בנינו שיטת עבודה במיוחד לבעלי עסקים ויזמים בישראל, מתוך הבנה שבפועל אתם צריכים מישהו שיידאג לכם. טווס בוחנת את העסק שלכם מכף רגל ועד ראש ומוודאת שכל הנראות הדיגיטלית של העסק שלכם אחידה ויעילה. בנוסף לבניית אתרים, תוכלו למצוא אצלינו שירותי שיווק אורגני וממומן ומיתוג עסקי באיכות יוצאת דופן ובמחיר שפוי. 

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
נגישות